Masz pytania?
Zadzwoń!

61 866 11 21

lub wyślij
pytanie on-line

kontakt on-line

Ogrody różane

Dlaczego Ogrody Różane?

Zieleń, rośliny, kwiaty – dają każdemu z nas wytchnienie i pozytywnie wpływają na nasz nastrój. Dlatego też przygotowując projekt osiedla, pamiętaliśmy o profesjonalnej koncepcji wykonania zieleni. Chcemy, aby charakter tego miejsca został określony przede wszystkim przez liczne gatunki krzewów różanych dobranych tak, aby kwitły jak najczęściej od wiosny do jesieni. Obok krzewów różanych posadzimy także inne rośliny, które podkreślą wyjątkowość tego miejsca. Dzięki temu Mieszkańcy Ogrodów Różanych będą mogli cieszyć się lepszym samopoczuciem.

Osiedle w ostatecznej formie będzie składać się z 3 etapów A, B oraz C. Każdy z tych etapów składa się z trzech połączonych ze sobą nowoczesnych budynków, w których zaprojektowaliśmy po 4 klatki schodowe. Osiedle usytuowane jest w pobliżu ulicy Jasna Rola na poznańskich Naramowicach, w niewielkiej odległości od centrum miasta, tuż obok unikatowego Rezerwatu przyrody Żurawiniec. Układy mieszkań Ogrodów Różanych wpisują się w koncepcję mieszkań kompaktowych, wyznaczającą dziś trendy wśród deweloperów. Taka idea inwestycji wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów – zgrabny metraż, funkcjonalny układ pomieszczeń, każdy metr optymalnie wykorzystany. Tutaj znajdziesz swoje własne, przytulne i bezpieczne miejsce, do którego zawsze chce się wracać – zapraszamy do Ogrodów Różanych!

Kontakt

Biuro obsługi klienta Konimpex-Invest

60-251 Poznań, ul. Hetmańska 27/1
tel. 61 862 64 91, tel. 61 866 11 21
fax 61 866 16 25
e-mail: biuro@konimpex-invest.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00

Partnerzy

PZFD - potwierdzona wiarygodność

Od czerwca 2006 r. jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich - związku zrzeszającego firmy deweloperskie, działające w branży budownictwa mieszkaniowego.
Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper.


Polski Związek Firm DeweloperskichKodeks Dobrych Praktyk

Mieszkanie dla młodych

Wyszukiwarka mieszkań